Rocznik 2009 - Mini Mistrzostwa Europy

W niedzielę Bemowski Klub Sportowy 7 rocznik 2009 wziął udział w turnieju Goran Cup Mini Mistrzostwa Europy, w których wzięło udział 17 drużyn. My wystawiliśmy trzy drużyny Polskę, Walię i Ukrainę. Gratulujemy bardzo dobrej postawy wszystkim trzem drużynom. Każda odnosiła zwycięstwa, remisy i porażki, lecz najważniejsze iż chłopcy mogli skonfrontować się z innymi dobrymi drużynami i widać iż jesteśmy na dobrym poziomie. Oczywiście dużo pracy przed nami, ale u każdego chłopca widać duży postęp w stosunku do tego jak zaczynaliśmy rok szkolny i treningi. Na uwagę na pewno zasługuję również wynik Wali, która dotarła aż do półfinału rozgrywek, tam jednak już nam troszkę zabrakło sił, ale i tak jesteśmy jako trenerzy dumni z naszych wszystkich chłopaków :) Kto najlepszy w Polsce jest? UKOCHANY BKS!!!