Informacje o klubie

Pełna nazwa klubu to Bemowski Klub Sportowy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego „7” Warszawa. Jesteśmy klubem który ściśle współpracuje ze szkołą ZSP 7 przy ul. Szadkowskiego 3 i w pełni się z nią identyfikuje.  Obecnie w klubie trenuje około 100 dzieci. Zawodnicy podzieleni są na 5 grup (rocznik 2006,2007,2008,2009 i grupa naborowa 2010/2011). Naszym celem jest krzewienie kultury fizycznej, zachęcanie dzieci do podejmowania aktywności fizycznej, ale również profesjonalne szkolenie dzieci z zakresu gry w piłkę nożną. W tym celu nasze drużyny biorą udział w rozgrywkach ligowych Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej, turniejach wojewódzkich i międzywojewódzkich oraz podnoszą swoje umiejętności dzięki wspólnym wyjazdom na piłkarskie obozy sportowe. W klubie dzieci szkolone są dzięki specjalnie opracowanemu systemowi szkolenia, który oparty jest na współczesnych metodach szkolenia dzieci i młodzieży.