Rocznik 2009 - Spotkanie sparingowe z UKS Okęcie

W niedzielę 22 maja na Becker Arenie w Warszawie rozegraliśmy sparing z UKS Okęcie na dwie drużyny na dwóch boiskach równolegle.

W ten upalny dzień było gorąco również na murawie. Było dużo ładnych akcji i dużo emocji. Ostatecznie obie nasze drużyny zanotowały zwycięstwa, dlatego składamy zawodnikom i Rodzicom gratulacje.

Dla nas trenerów ważne było iz mogliśmy zagrać na naturalnej murawie z dużymi bramkami. Był to element przygotowania do ważnych turniejów w czerwcu: Goran Cup Mini Mistrzostwa Europy 2016, turniej BKS-u oraz wieńczący sezon szkolny 2015/2016 AGSC.

Dzięki dobrej grze i zaangażowaniu mogliśmy podziwiać dużo bramek, co dało dużo uśmiechu i zabawy dzieciom. O to właśnie nam chodzi i z optymizmem patrzymy w przyszłośćOby tak dalej!!!