Rocznik 2009 - Turniej OSiR Włochy Cup

W dniu 21.01.2017 rocznik 2009 wziął udział w turnieju Włochy Cup na hali przy ulicy Gładkiej 18. Zaczęliśmy od zwycięstwa i skończyliśmy zwycięstwem, lecz nie udało nam się awansować do fazy medalowej. Cel jednak był inny - poprawa wprowadzenia piłki do gry od bramkarza. To z meczu na mecz wychodziło coraz lepiej, dzięki czemu nasza gra wygląda coraz lepiej pod względem piłkarskim. Po za jednym meczem, który ewidentnie nam nie wyszedł (a może na prawdę przeciwnicy byli poziom wyżej), to mecze były bardzo zacięte i czasem trochę szczęścia decydowało o wyniku. Niemniej jednak zdobyliśmy kolejne ciekawe doświadczenie i poprawiliśmy kolejny element gry, który u nas szwankował dobrze się przy tym bawiąc:)

Wystąpiliśmy w składzie: Marczak, Kuźmiak, Kuczewski, Pac, Perekitko, Dzierżanowski, Włodarczyk, Paprocki, Jarząbek, Raciński. Pulik, Bobrowski.

Godny zauważenia jest również fakt iż na turnieju debiutuje nasza okazała "sektorówka" - Bemowski Klub Sportowy Warszawa.

Brawa za inicjatywę dla wszystkich Rodziców

Za tydzień czeka na nas turniej Gold Game Cup we Wrocławiu i rywalizacja z 25 klubami, w tym dwoma Ekstraklasowymi - Śląsk Wrocław i Zagłębie Lubin.

Kto najlepszy w Polsce jest?
UKOCHANY BKS!!!