Rocznik 2009 - Sparing z Polonezem Warszawa

W czwartek 19.01.2017 rocznik 2009 rozegrał sparing na Soccer Arenie z drużyną Poloneza Warszawa. Mecz rozpoczęliśmy niemrawo i od straty bramki. Z czasem nasza gra się poprawiła i zaczęliśmy kontrolować przebieg spotkania. Sunął atak za atakiem, a niektóre akcje były tak ładne iż same ręce składały się do oklasków. Nawet dobra dyspozycja bramkarza Poloneza nie przeszkodziła chłopcom w zdobywaniu kolejnych bramek. Nie wynik był jednak ważny w tym meczu, lecz sama gra i test nowego ustawienia, przed ważnym turniejem, który rozegramy w przyszłym tygodniu we Wrocławiu. Test wyszedł pomyślnie i trzeba pogratulować zawodnikom iż szybko złapali nowinki taktyczne:)

Wystąpiliśmy w składzie: Marczak, Kuźmiak, Kuczewski, Pac, Perekitko, Dzierżanowski, Włodarczyk, Paprocki, Jarząbek, Raciński.