Rocznik 2009 - Sparing z Fun Football Academy

W dniu 4 września 2016 rocznik 2009 rozegrał swój pierwszy sparing w nowym roku szkolnym 20016/2017. Przeciwnikiem była drużyna Fun Football Academy, a mecz rozgrywany był na stadionie Hutnika Warszawa przy ulicy Marymonckiej 42 o godzinie 10:00.

Mecz miał dwa oblicza jeżeli chodzi o wynik. Pierwsze dwie kwarty i trzy bramki gospodarzy, mimo iż nasza drużyna grała nieźle. Zabrakło skuteczności i odbudowy ustawienia przez co nadziewaliśmy się na kontry przeciwnika. Brakowało również ogrania, gdyż na obozie nie dane nam było rozegrać żadnego sparingu i potrzebowaliśmy również przyzwyczaić się do naturalnej nawierzchni.

Jak już się przyzwyczailiśmy to w kolejnych dwóch odsłonach gra była nadal dobra i dołożyliśmy do tego skuteczność i trafiamy trzy bramki. Oczywiście było jeszcze dużo sytuacji co pokazuje iz jeszcze dużo pracy przed nami. Cieszy fakt iż zawodnicy mimo przegrywania odbudowali się po słowach trenera mentalnie i nawiązali walkę co zaowocowało wynikiem remisowym.

Na koniec oczywiście rozegraliśmy rzuty karne, gdzie oprócz dobrej skuteczności klasę pokazali bramkarze.

Graliśmy w składzie: Marczak, Paprocki, Raciński, Włodarczyk, Jarząbek, Kuczewski, Prus, Perekitko, Pac, Dzierżanowski, Kuźmiak, Bobrowski