Rocznik 2007 - Klubowe Mistrzostwa Polski

W sobotę 22 kwietnia wzięliśmy udział w Klubowych Mistrzostwach Polski 2017. Była to pierwsza faza eliminacji w których wzięło udział 80 drużyn z całej Polski. Do finałów miały awansować po cztery najlepsze drużyny z każdej grupy. ...

W pierwszym meczu wygrywamy z Legia Soccer Schools. W czterech następnych meczach notujemy same remisy, które mocno zmniejszały nasze szanse na końcowy awans. Do końca pozostały cztery mecze. Nasza drużyna pokazała charakter wygrywając wszystkie pozostałe mecze, ostatecznie zajmując 3 miejsce w grupie! Tym samym 11 czerwca na stadionie Legii Warszawa powalczymy w finałach o jak najlepsze miejsce. Już teraz możemy potwierdzić, że w klasyfikacji turniejowej wywalczyliśmy awans i jesteśmy wśród 32 najlepszych drużyn w Polsce!

Brawa dla zawodników!

Skład: Pietrzyk - Trojanowski, Mandziuk, Safjański, Urbański, Strus, Walczyk, Radgowski, Kurzepa, Uryniuk.