Rocznik 2007 - 1 miejsce w turnieju OSiR Włochy Cup!!

W ostatnim w tym roku turnieju rocznik 2007 zajmuje kolejny raz 1 miejsce! Chłopcy przeszli samych siebie gdyż graliśmy w mocno okrojonym składzie bez kilku wartościowych i podstawowych zawodników, a mimo to pokazali że w sobotę byli bezkonkurencyjni. W pokonanym polu po raz kolejny zostawiamy Jagiellonię Białystok, oraz inne mocne kluby jak: KS Raszyn, Pioruny Warszawa, Znicz Pruszków czy Świt Warszawa. Dodatkowo zawodnikiem turnieju został Darek Stus, pokazując klasę zwłaszcza w meczu finałowym. Na wyróżnienie zasługują jednak wszyscy zawodnicy za wielką determinację, ambicję oraz przede wszystkim organizację gry. Przed nami przerwa świąteczna. Po nowym roku wznawiamy rywalizację turniejową, a na wiosnę rozgrywki ligowe z rocznikiem 2006. Wesołych Świąt!!

Skład: Kurzepa, Urbański, Trojanowski, Strus, Radgowski, Mandziuk, Jagiełło, Uryniuk

Klasyfikacja końcowa:

1. BKS Warszawa