Rocznik 2006 - Spotkanie ligowe z Polonią Warszawa

W niedzielne popołudnie, 23 kwietnia przyszło nam się zmierzyć w ramach ligi MZPN z drużyną Polonii II Warszawa. Mecz był niezwykle emocjonujący i z minuty na minutę co raz bardziej nieprzewidywalny. Po słabszej pierwszej kwarcie przegrywaliśmy 3-2, w drugiej udało nam się wyrównać na 3-3, aby kilka minut później przegrywać 6-3. W trzeciej kwarcie doprowadziliśmy do ponownego wyrówna...nia 6-6. W decydującej czwartej kwarcie pięć minut przed ostatnim gwizdkiem rywale podwyższyli wynika na 7-6. Jednak nie poddaliśmy się i przez ostatnie minuty nadal próbowaliśmy wyrównać. Niespodziewanie w ostatniej minucie korzystny dla nas rezultat, ładnym strzałem głową ustalił Tomasz Klimkowski. Tym samym mecz zakończył się wynikiem 7-7. Brawa dla zawodników za pokazanie charakteru oraz grę i wiarę do końca.

BKS 7 Warszawa - Polonia II Warszawa (7-7)