Rocznik 2009 - spotkanie sparingowe z UWKS Legia

Grupa trenera Jarka

W dniu 9.04.2017 rozegraliśmy na swoim stadionie sparing z drużyną Legii Bemowo. Był to mecz, którym zaczynamy przygotowania do Klubowych Mistrzostw Polski i trzeba szczerze powiedzieć iż zdecydowanie musimy poprawić skuteczność. Sama gra i zaangażowanie zawodników trzeba ocenić pozytywnie.

Skład: Marczak, Paprocki, Jarząbek, Ernestowicz, Dmowski, Dzierżanowski, Prus, Pac, Włodarczyk, Bobrowski, Raciński

Grupa trenera Radka
W dniu 9.04.2017 rozegraliśmy sparing z drużyną Legii Bemowo. Mecz obfitował w mnóstwo sytuacji podbramkowych z których udało nam się wykorzystać niewielką ich ilość, lecz to wystarczyło by przechylić szale zwycięstwa na nasza stronę. Na wielkie uznanie zasługują nasi mali zawodnicy, którzy swoja postawa oraz zaangażowaniem udowodnili, ze chcą sięgać po więcej!

Skład: Mikowski, Kula, Kosieradzki, Walkowski, Ślubowski, Stefańczyk, Ziółkowski, Lemański, Ciemiorek