Rocznik 2007 - Turniej Wisła Płock Cup

W niedzielę 18 grudnia zajęliśmy 4 miejsce w ogólnopolskim turnieju Wisła Płock Cup. W fazie grupowej pokonaliśmy pewnie i zdecydowanie zespoły: Diament Zduńska Wola, Polonia Warszawa, Wisła Płock, Elana Toruń oraz Jeziorak Iława. Niestety w drugim kolejnym turnieju odpadamy w półfinale. Tym razem po rzutach karnych lepszy okazał się zespół z Brodnicy, który w swojej grupie zajął 2 miejsce. W meczu o 3 miejsce przegrywamy 0:1 i ostatecznie zajmujemy 4 miejsce. Podsumowując zawody należy być zadowolonym z naszych zawodników, tym bardziej że turniej stał na naprawdę wysokim poziomie. Gratulacje dla zawodników za zangażowanie i ambicję wygrywania w każdym meczu, a kolejne zebrane doświadczenie na pewno zaprocentuje w przyszłości.