Rocznik 2007 - Finały Klubowych Mistrzostw Polski

W niedzielę 11 czerwca wzięliśmy udział w Klubowych Mistrzostwa Polski 2017.

Faza finałowa turnieju była rozgrywana na głównym boisku stadionu Legii Warszawa przy ul. Łazienkowskiej. Mecze były rozgrywane systemem pucharowym. Niestety porażka oznaczała pożegnanie z turniejem. W pierwszym meczu 1/16 podejmowaliśmy zespół Lecha Poznań FA Rzeszów. Mimo przewagi w meczu i kilku okazji do zdobycia bramki ostatecznie mecz zremisowaliśmy 0:0. O awansie miały zdecydować... rzuty karne, które niestety przegraliśmy. Wielkie gratulacje mimo wszystko dla zawodników, dla których gra na stadionie Legii była na pewno wielkim i niezapomnianym przeżyciem.

Przed nami mimo, że zakończyliśmy już rozgrywki ligowe jeszcze dwa turnieje. Pierwszy już 18 czerwca z Okazji Dnia Dziecka na Bemowie i kończący sezon wyjazd na turniej dwudniowy do Iławy 24/25 czerwca.