Rocznik 2007 - Turniej Iława Cup

W miniony weekend 24 i 25 czerwca wzięliśmy udział w ogólnopolskim turnieju Ilavia Cup 2017. Do rywalizacji przystąpiło 14 drużyn. System ligowy pozwalał się zmierzyć ze wszystkimi drużynami, rozgrywając w sumie 13 spotkań w ciągu dwóch dni. Równa gra zarówno pierwszego jak i drugiego dnia pozwoliła na zajęcie 5 miejsca. W całym turnieju zgromadziliśmy w sumie 27 punkty, odnotowując 4 porażki i 9 wygranych. Pechowe dwie porażki w niedzielę przekreśliły nasze szan...se na podium, ale i tak zawodnikom należą się ogromne słowa uznania. Szczególnie pechowa była porażka z Arką Gdynia. W meczu trzykrotnie wychodziliśmy na prowadzenie, aby ostatecznie przegrać 3:5. Nie mniej jednak kolejne zdobyte doświadczenie z całą pewnością wiele chłopców nauczyło, a możliwość wspólnego wyjazdu jeszcze bardziej zintegrowało nas jako drużynę.

Skład: Reszka, Błoński, Rychlicki, Uryniuk, Trojanowski, Mandziuk, Safjański, Walczyk, Radgowski, Urbański.

Za nami bardzo udany sezon. Dwukrotnie wygrywaliśmy swoje grupy ligowe, pokonując między innymi pierwsze drużyny Legii Warszawa, czy Polonii. Oprócz tego zajęliśmy drugie miejsce w finale wojewódzkim turnieju o Puchar Tymbarku oraz wywalczyliśmy udział w finałach Klubowych Mistrzostw Polski 2017. Do tego kilkukrotnie stawaliśmy na podium w różnych turniejach piłkarskich dla naszej kategorii wiekowej. Najważniejszy jest jednak stały i systematyczny postęp zawodników.

Przed nami zasłużone wakacje. Spotykamy się w sierpniu na obozie w Zakopanem, podczas którego postawimy sobie równie wysokie cele na przyszły sezon 2017/2018.

Do zobaczenia!