Rocznik 2006 - Turniej Iława Cup

W dniach 24 i 25 czerwca wzięliśmy udział w ogólnopolskim turnieju piłki nożnej w kategorii U11, w Iławie. W rozgrywkach mieliśmy do rozegrania 10 spotkań. Tak duży turniej był dla nas nowym doświadczeniem. Niestety większość meczów przegraliśmy, ale udało się nam również zanotować dwa remisy. Chłopcy ambitnie walczyli, szczególnie w drugim dniu turnieju i z meczu na mecz nasza gra zaczynała wyglądać lepiej. Nadmienić należy fakt, że w kilku meczach decyzje sędziowskie były dla nas krzywdzące, przez co straciliśmy kilka korzystnych rezultatów.

Dla chłopców należą się brawa za dzielną postawę i walkę do końca. Turniej w Iławie okazał się dla nas dobrą lekcją i wierzymy, że w przyszłości na podobnych turniejach pójdzie nam już o wiele lepiej i zdobyte doświadczenie zaprocentuje.

Skład: Łupij, Demczuk, Klimkowski, Rychlicki, Dadacz, Kowalczyk, Budchan, Cesarczyk, Wojno, Mleczko, Szporka, Lubański