Rocznik 2009 - Finał Wojewódzki o Puchar Tymbarku

W dniu 17.11.2016 reprezentacja naszej szkoły 321 w piłce nożnej, notabene zawodnicy BKS 7 Warszawa odniosła spektakularny sukces i po bardzo dobrej grze awansowała do Finału Wojewódzkiego w Pucharze Tymbarku Z Podwórka Na Stadion. Jest to ostatni etap w tej kategorii wiekowej, gdzie chłopcy zmierzą się w kwietniu przyszłego roku w Ośrodku Sportowym Miętne z najlepszymi drużynami województwa w swojej kategorii wiekowej U-8.
Przypomnę tylko iż Puchar Tymbarka Z Podwórka Na Stadion to największy projekt piłkarski skierowany do dzieci organizowany przez Polski Związek Piłki Nożnej, w którym bierze udział kilkaset drużyn w trzech kategoriach wiekowych U-8, U-10, U-12, co daje nam kilkaset tysięcy dzieci.
A NASI chłopcy są w ścisłym FINALE!!! Brawa dla wszystkich chłopaków za dobrą postawę na boisku jak i za pokazanie charakteru. Teraz czekamy na finał i życzymy powodzenia naszej starszej drużynie, która bierze udział w rozgrywkach U-10.

Oto chłopcy, którzy odnieśli ten niesamowity sukces:
1. Dzierżanowski Oskar
2. Jarząbek Dorian